Lifestyle

Na reportáže jezdím přímo k vám domů. Nejedná se o focení newborn, kdy se dítě polohuje, nýbrž se improvizuje a miminko se fotí přirozeně v domácích podmínkách, tj. v náručí rodičů, v postýlce, na gauči či koberci, se sourozenci, domácími mazlíčky, atd. Kladu důraz na harmonii a detail (nožičky, obličej, domácí prostředí…). Některé fotky mohou být černo-bílé.

Reportáž zabere zhruba hodinu vašeho času, nemusíte tedy během focení kojit, přebalovat a miminko uspávat (jak tomu bývá u newborn, pokud vyloženě tuto činnost na fotkách nevyžadujete). U Lifestyle se vyhneme aranžování do košíků a oblékání pletených oblečků. Doma stačí přiměřeně poklidit, obléknout si pohodlné oblečení (spíše jednobarevné) a chovat se přirozeně. A jak staré má být miminko? Žádný předpis na to není, vy sami nejlépe víte, jaké období je pro vás důležité zachytit (zda je to první měsíc nebo až když je miminku půl roku).

  • Máte-li přání fotit v porodnici, kontaktujte mě, prosím s předstihem a pak jakmile porodíte, abychom domluvili přesný den mojí návštěvy na vašem pokoji.
  • Cestovné mimo Rakovník si účtuji ve výši 6 Kč/km.
  • Porod – individuální domluva.

Toto je chráněný obsah