Rodinné foto

Fotografuji v exteriéru, ateliéru nebo interiéru (např.u vás doma, firmě…). Osobně mám radši focení venku (příroda nabízí mnohem více koutů a krás a vaše fotky budou jednoduše originální). Věřím, že i v mém ateliéru se budete cítit co nejlépe.

Pokud máte menší děti, které neposedí, nebo se někdo z rodiny stydí, doporučuji volit exteriér, protože pozadí v ateliéru může děcka trochu svazovat a působit na mnohé formálně.

Co zvolit na sebe? Není mi lhostejné, v čem přijdete oblečeni, protože šaty a celková vizáž hraje při výsledku velkou roli. Všeobecně doporučuju jednobarevné kusy oblečení, žádné nápisy ani obrázky, a to ani pro děti. I když je to někdy těžší, dejte na moje rady…Nemusíte mít zrovna oblek nebo košili, stačí, když je vám oděv pohodlný a cítíte se v něm dobře.

Těhotné dámy a slečny se mohou vyvarovat proužkům, které opticky rozšiřují, naopak vypadají dobře delší trička, svetříky, vesty… Spíš obtáhlé kolem bříška, aby vyniklo. S jednobarevností to platí také. Určitě můžete vzít i pohodlné šaty, sukně, legíny, džíny apod. K dispozici mám několik těhotenských šatů, které po domluvě mohu přibalit a zapůjčit zdarma.

Chcete-li vzít na focení svoje zvířecí miláčky, jsem jedině pro. Ovšem Pokud nejde o králíka, nebo kočku, fotí se v exteriéru.

Přejete si nafotit portréty nebo použít fotografie na svoje webové stránky nebo do profesního portfolia? Doporučuju využít služeb vizážistky, na ostatním se domluvíme dle vašich přání a mých zkušeností.

Ráda přijdu k vám domů a nafotím narozeninovou oslavu vašich dětí.

Ateliér se nachází v ulici Bratří Burianů 1478, Rakovník. Cestovné mimo Rakovník si účtuji ve výši 6 Kč/km.

Toto je chráněný obsah